Blog

Blog absolventů o firewalk


Jeden mudrc řekl: „jsou momenty, kdy nám život nabídne centimetr čtvereční šance. Pokud máte kuráž se této malé šance chopit, váš život se okamžitě změní!“ Firewalk je jedna z těch šancí.

Může to znít jednoduše


A to proto, že to opravdu jednoduché je. Jen jsou si lidé nevědomí enormní síly, kterou v sobě mají. Je to velmi podivuhodný zážitek, velmi vzrušující a zábavný.


Udělějte první krok
"Kdo je další?" řekl trenér a já cítíl, že se něco ve mně změnilo. Vnitřní napětí utichlo a já se vědomě blížil na start firewalku. Teď to bylo jiné. Teď jsem do toho šel. Připravil jsem se, trenér mi dal znamení a já udělal první krok na uhlíky.

Byl jsem si vědom dotyku mé pravé nohy s uhlíky; ale cítil jsem jenom ten pocit, který jsem cítil při dotyku s uhlíky, ne teplotu. Kráčel jsem krok za krokem zaměřen na partnerkine oči, předtím než jsem vystoupil z uhlíků a utřel si nohy o studenou trávu. Radoval jsem se, skákal jsem, křičel jsem: "Dokázal jsem to, dokázal jsem to!" A když jsem se uklidnil, zkontroloval jsem si chodidla. Jenom černá barva uhlíků, žádný puchýř, jen jemné brnění po celém chodidle.

Je to pravda: když jsme to dokázali, zákony přírody byly dočasně překonány, na těch pár sekund kdy jsem se procházel po uhlících o teplotě 650°C.


Udržte si směr
John Lennon řekl: “Život je to, co se stane, zatímco my jsme zaneprázdněni jinými věcmi”.

Někdy to vypadá, že život se proti nám spiknul a přidává nám do cesty k úspěchu nepřekonatelné překážky. Na Power Tréninku získáte mnoho zajímavých inspirací, kterými očistíte svůj život od rušivých vlivů.

Pokud se odhodláte projít ohněm bez popálení se (věřte mi, dokáze to každý!), otevírá se Vám mnoho dalších možností. Všechny druhy fyzických a emočních bariér padají. Vnitřní a vnější omezení se rozplývají. Vaše zóna pohodlí se zvětší a vy se budete cítit více jistí, živí, silnější a více v bezpečí. Vaše propojení s vaší přirozenou podstatou a potenciálem se prohloubí. Urychlíte svůj vlastní osobní růst.

Abyste se mohli procházet po ohni, musíte přeměnit strach na pozitivní energii. Když se to naučíte, každé další hledisko ve vašem životě bude ovlivněno. Složité situace se stanou jednoduchými. Budete mít novou energii k provádění důležitých rozhodnutí, přebrat nové řízení a zvládat změny a přeměny. Naleznete nové cesty k řešení složitých projektů a úkolů.

Dominuje Vašemu životu strach? Máte sny a cíle, ale bojíte se toho, co je potřebné k tomu, abyste je proměnili v realitu?

Firewalk je skvělá metafora pro život. Strach a zažité předpoklady o sobě samém, dalších lidech podrážejí lidem nohy. Bere Vám strach život, který jste si vysnili a po kterém toužíte?

Když budete dělat firewalking, získáte emoční zkušenost, která vám pomáhá při uvědomění a rozhodování překonat strach, obavy a rušivé vlivy. Mnoho lidí, kteří zažili firewalk, nalezli zkušenost, která je změnila a pomohla jim vytvořit pozitivní změny v jejich životech, které hledali mnoho let.

Firewalk není o tom zda můžete nebo nemůžete kráčet, je to o vašem rozhodnutí zda budete nebo nebudete kráčet!

Podívejte se na fotky absolventů, kteří kráčeli po ohni - REFERENCE ABSOLVENTŮ


Hlavní nabídka