Náš firewalk NENÍ

Nastavení Cílů


Dali jste si novoroční předsevzetí? Vyprchá vaše nadšení pro tyto závazky už koncem ledna?

Nebudeme vás školit, co a jak máte dělat. Objevíte svou vlastní vizi – představu jak toužíte, aby váš život (firma) vypadali za 3-5 let (oblast rodinná, pracovní, zdraví, sociální, vzdělání, volný čas atd.) V různých aktivitách si sami určíte Vaše priority, načrtnete strategie směrem k vaší vizi.

Pro bezpečný přechod přes naše plameny nepotřebujete žádné nadpřirozené schopnosti, stačí vám jen odvaha udělat první krok. Pokud budete tuto zkušenost praktikovat na jiné životní situace, dokážete věci, které jste dříve považovali za nemožné.

Power Training


Intenzivní Power Trénink vám pomůže přenést se přes všechny překážky k dosažení vašich cílů (osobních, profesních nebo finančních). Využijete zážitkové tréninkové metody pozitivní vizualizace a další aktivity k získání vnitřní motivace nezávislé na trénérech.

Power Training je natolik intenzivní zážitek, že samotný firewalk budete vnímat jenom jako logické vyvrcholení celého motivačního tréninku. Změňte směr vašeho života během 2 dní!

Firewalk a Power Training jsou úspěšné díky své jedinečnosti. Power Training Vás vystaví intenzivní zkoušce mimo Vaši zónu pohody. V průběhu cvičení si postupně sami najdete svou jedinečnou vnitřní sílu (vnitřní motivace).

„Váš Power Training a firewalk mi opravdu pomohli získat od života mnohem více a upřímně si myslím, že by jste za ně měli účtovat víc! Díky Power Tréninku jsem už dokázal mnoho pozitivních změn v mém životě“

Vic informací najdete na www.powertraining.cz

Hlavní nabídka